GÜNDEMKIBRIS

Salamis Yolu Kazasında 1 ağır yaralı

Mağusa-İskele Aayolu Salamis Otel Çemberi’nde dün akşam saat 22.15 sıralarında meydana gelen kazada araç sürücüsü ağır yaralandı.
Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre kaza şu şekilde meydana geldi:

Tıkla Uygulamayı İndir
“16.02.2020 tarihinde saat 22:15 raddelerinde Gazimağusa – İskele ana yolu 7. Km’leri üzerinde kuzey istikametine doğru dikkatsizce soldan ikinci şerit içersinde seyreden İskele’de sakin Burhan KULAÇ (E-68) yönetimindeki PN 083 plakalı çift kabin araç ile Salamis otel çemberine yaklaştığında orta refüje aracının sağ ön tekeri ile çarptıktan sonra direksiyon hakimiyetini kaybedip salamis çemberinde bordur taşlarına sağ ön teker ile çaptıktan sonra araç havalanıp yolun içersine sol yan kısmı ile çarpıp yolun solunda bulunan karayollarına ait çelik bariyere aracın ön kısmı ile çarpıp ve dönerek tekrar bariyerlere çarpıp takla atıp sağ yan kısmı ile yolun solunda bulunan kaldırım üzerinde sürüklenip önü batıya bakar şekilde durmuştur.

Kazada yaralanan PN 083 plakalı araç sürücüsü Burhan KULAÇ ambulans ile kaldırılmış olduğu Mağusa devlet hastanesinde acil serviste ilk yardım tedavisine müteakiben Lefkoşa Devlet hastanesine sevk edilmiştir.

Burhan Kulaç LDH yoğun bakım servisinde müşahede altına alınmıştır.

Soruşturma devam etmektedir”

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı