MAGAZİN

Bay Yanlış Neden Final yapıyor?

Yapımcılığını Faruk Turgut’un, yönetmenliğini Deniz Yorulmazer’in, senaristliğni Aslı ve Banu Zengin’in üstlendiği; Can Yaman, Özge Gürel, Fatma Toptaş, Cemre Gümeli, Gürgen Öz ve Serkay Tütüncü gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı dizi düşük giden reytinglerden dolayı ekran macerasını sonlandırıyor.

Türk dizi tarihinin en yoğun olduğu günleri geride bırakıyoruz. Her kanalda en az 5-6 dizi ve yeni sezona girmeye hazırlanan 2-3 dizi var. FOX TV bu kanallar arasında 10 dizisiyle rekorlar kıran bir kanal. Haftanın her günü dolu ve Öğretmen dizisi gün bekliyor. Ayrıca Kimsesizler ve Kefaret dizisi başlamak üzere. Toplamda 10 diziyle FOX TV en az 3 dizisi bitmek zorunda. Bunların ilki olan Bay Yanlış dizisi sonrası Savaşçı ve bir dizi daha bitecek.

Bay Yanlış bitti mi? Tekrar Başlar mı?

Can Yaman ve Özge Gürel’in dizisi Bay Yanlış tekrar başlama ihtimali yok. Dizi başladığı zaman 14 bölümlük imza atan yapımcı ve oyuncular. Yurt dışında Türkiye’den daha yüksek reyting alması nedeni ile hayatına yurt dışında devam edebilir.

Bay Yanlış dizisi final yaparak Türkiye’deki ekran macerasını tamamlayacak. Bay Yanlış dizisinin başka bir kanalda başlama ihtimali yok. Bay Yanlış 14. bölümüyle 3 Ekim cuma akşamı final yapıyor!

kaynakhttps://www.ilan365.net/dizi-haberleri/bay-yanlis-neden-final-yapiyor-bay-yanlis-kanal-degistirir-mi-h9922.html

İLAN365

kaynakhttps://www.ilan365.net/dizi-haberleri/bay-yanlis-neden-final-yapiyor-bay-yanlis-kanal-degistirir-mi-h9922.html

İLAN365

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı