MAGAZİNUncategorized

Barış Kocaoğlu faka bastı

Akşam Gazetesi Magazin Müdürü Barış Kocaoğlu son köşe yazısı ile kendisini adeta bitirdi.

Son aylarda TV8’de yayınlanmaya başlayan ve reytingleri hızla yükselen Doğduğun Ev Kaderindir dizisini ve dizinin Altın Kelebek Ödüllü başrol oyuncusu Demet Özdemir’i taraflı ve seviyesiz bir şekilde köşe yazısında ele alan Kocaoğlu, dünyanın dört bir tarafından okurların, oyuncuların ve izleyicilerin aşırı tepkisi ile karşılaştı.

Son yıllarda başarısı ile Azerbaycan, İspanya, Brezilya, Arjantin ve daha birçok ülkede Türkiye Cumhuriyeti’nin adını gururla temsil eden genç oyuncu Demet Özdemir’e ve Doğduğun Ev Kaderindir dizisi senaristlerine bilinçsiz eleştirilerde bulunan Kocaoğlu’nun Akşam Gazetesi’nin satışlarının düşmesi ve magazin bölümünün kapanmasının söz konusu olduğu için bu reklam yolunu seçtiği konuşuluyor.

Yazısına ve sponsorlu olarak yayınladığı sosyal medya paylaşımlarına yapılan yorumlara herhangi bir yanıt vermeyen Kocaoğlu’nun, “psikolojik şiddet” sayılabilecek sözleri için genç oyuncudan özür dilemesi bekleniyor.

Kocaoğlu’nu kınayıcı yorumlar arasında çeşitli ülkelerden Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol hayranları yanında, İngiltere’den usta oyuncu Ayla Algan’ın değerli öğrencisi Goul Chakir’ın da yorumunun olması ve onlarca beğeni ile alkış toplaması Kocaoğlu’nun haksızlığını perçinler nitelikte.

Magazin dünyasında prim yapmak için Elife Yılmaz’dan sonra Barış Kocaoğlu da alanında uzman olmadığı konularda ahkam keserek faka basanlar sınıfına girdi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı